אינדולה ישראל
 
אינדולה ישראל 
 
 

כמובילה בשוק הישראלי, עם ניסיון ומחקר של מעל ל - 25 שנים, חברת נועה פרו נבחרה להיות היבואנית הבלעדית והנציגה הרשמית של אינדולה בישראל. יחד עם הבלעדיות על מוצרי אינדולה, אנחנו מייצרים עולם תוכן וסטייל ישראלי המצטרף לכפר הגלובלי, משפיע עליו ומוביל אותו!

 
Indola - Simply Smarter  
לא משנה איפה, ניתן לראות שאנחנו חיים בעיצומה של מהפכה דיגיטלית אשר שוברת מחסומים בכל רחבי העולם. ערוצי מדיה חברתית כמו פייסבוק ואינסטגרם מובילים את התנועה הזו, מקרבים את כולם בכך שהם משתפים את חייהם והחוויות שהם חווים. אכן, זמנים מרגשים! בעולם הדיגיטלי והדינמי, סטייל הרחוב שמציגים בלוגרים מובילים, עולה וצובר כוח בלתי ניתן לעצירה, כזה שמעורר בנו השראה לחקור כיוונים חדשים. שיתוף הפעולה שלנו הוא פשוט חכם SimplySmarter#. אנחנו עוזרים למעצבי שיער עצמאיים באמצעות חינוך דיגיטלי קל לשימוש, מדריכים מעוררי השראה לטכניקות מקצועיות שאתם חייבים ללמוד, עירבובי פורמולות חדשניים שאתם יכולים לסמוך עליהם ואתם פשוט חייבים לנסות! צבעי שיער מהממים וחדשים שפותחים עולם שלם של יצירתיות. אינדולה היא מותג השיער הראשון שייצר מיתוג לקולקציה ״לבישה״ בתחום סטייל הרחוב שזמין 24/7 בצורה דיגיטלית בקצות אצבעותיך.
 
 
 
 
 
 

עקבו אחרינו בפייסבוק

והישארו מעודכנים בכל החידושים האחרונים בתחום עיצוב השיער 

 
לא משנה איפה ולא משנה איזה סוג סלון לעיצוב שיער נמצא בבעלותך, אינדולה ישראל תספק השראה ותעזור לך להניע את העסק. עמוד הפייסבוק שלנו עמוס בעדכונים ותכנים, טכניקות חדשניות, הדרכות מקצועיות ותובנות חשובות. כל זה כדי לעזור לך להישאר מוביל בתחום! אז המשיכו בדרך החכמה, תמשיכו בדיגיטל ותמשיכו להיות מחוברים אלינו... 
 
 
לאתר אינדולה העולמי indola.com